Kurumsal Kimliğimiz

Tecrübesi Uzun Yıllara Dayanan Firmamız Hakkında Biraz Bilgi..
 

Öz-İş Aspiratör ve Havalandırma Sistemleri

Birinci Sınıf Kaliteli Ürünlerimizle siz Değerli Müşterilerimizin Kaliteyi Ucuza Almasını Sağlamakla Beraber Hizmet Sonrası Servis ve Garanti Olanaklarımızlada Müşteri Memnuniyetini Garantilemeyi Hedefliyoruz. İmalatından Montajına Kadar Her Safhada Ürünlerimizin Denetimlerini Yapıyor, Hatasız Olmasını Sağlıyoruz.

Misyonumuz;Müşteri Memnuniyetini En Üst Düzeye Ulaştırmak ve Kalite Standartlarına Uygun, Hizmet ve Ürünler Sunmak.İnsana, Çevreye ve Evrensel Değerlere Olan Sorumluluklarımızı Yerine Getirmek,Teknolojik Altyapıyı Etkin ve Verimli Kullanmak, Sektöründe Tercih ve Takip Edilen Firma Olmaktır.

Vizyonumuz;Bulunduğu Coğrafyanın Ötesine Tecrübesini ve Vizyonunu Taşımayı Ulusal Bir Sorumluluk Benimseyen Firmamız, Çağın Gereklerini Uzmanlık Alanlarında Titizlikle Uygulayarak, En Değerli Kaynağı Olan Çalışanın Gücüne, Desteğine ve Bilgisine İnanarak Yükselişine Devam Edecektir.

Öz-İş Aspiratör, Uzun Senelere Dayanan Tecrübe Birikimi ve Deneyimli Bir Kadronun Y önetiminde Faaliyetlerine Devam Etmektedir.